• AQUARIUS BEIGE БАЗОВА ПЛИТКА

  AQUARIUS BEIGE БАЗОВА ПЛИТКА

  Виробник: PARADYZ
  Є в наявності
  Ціна: 200.00€

  Серія  Характеристики


  Колір рижий
  Країна Польща
  Матеріал Клінкер
  Поверхня Матова
  Розмір 30x30
  Руйнування IV клас
  Температурні характеристики Морозостійка
  Форма Квадратна

  Опис


   AQUARIUS BEIGE БАЗОВА ПЛИТКА, виробника PARADYZ це одне з найкращих рішень для  зовнішнього облицювання. 

  Клінкерклінкерна плитка - це керамічна плитка на глиняній основі пройшла тривалу термообробку при високій температурі. Довгий час клінкер виготовлявся в Німеччині з глини особливих сортів. Відмітна особливість клінкерної плитки в тому, що вона виготовлена на основі натурального глиняного матеріалу, має низький рівень поглинання вологи від 0,3 до 3%, що робить їїморозостійкої. А завдяки особливій міцності матеріалу, клінкер має високий показник на стирання, що робить його популярним в місцях суспільного користування з високою прохідністю людей.

  Клінкерна плитка ціна котрої, напевне, навіть нижча за високу якість, забезпечить відмінний стан фасаду мінімум на півстоліття та дозволить забути про реставраційні роботи. П’ятдесят років – гарантований термін її експлуатації. Клінкерна плитка, що постачається у Львів, виробляється з тугоплавких чистих сланцевих глин з особливими хімічними властивостями. Вона не містить солей та карбонату кальцію, що надає їй неперевершеної міцності, робить екологічною та стійкою до негативних погодних умов.

  Також до позитивних характеристик клінкерної плитки можна віднести:

  • Протидія поглинанню вологи. Тому можна назвати вдалим поєднанням: клінкерна плитка Львів та його особливі погодні умови та часті дощі. Це не тільки забезпечує довговічність матеріалу, в якого розумна ціна, але й підвищує морозостійкість;
  • Клінкерна плитка ціна на яку є виправдана в порівнянні з іншими подібними матеріалами, забезпечує хорошу терморегуляцію у будь-яку пору року.

  Купуючи клінкерну плитку в Декостайл, ви гарантуєте собі кваліфікований підбір згідно ваших потреб, приємне обслуговування та справжню німецьку якість матеріалів за найвигіднішу ціну.

  Ви можете знайти дешеву клінкерну плитку у ЛьвовіБережанахБучачі, Долині, Дрогобичі, Дубно, Івано-франківську, Кам’янці-Подільському, Ковелі, Коломиї, Кременці, Луцьку, Мукачеві, Надвірній, Нововолинську, Рівному, Стрию, Теребовлі, Тернополі, Ужгороді, Хмельницькому, Червонограді, Чернівцях, Чорткові, Шепетівці. Про якість продукції ви можете дізнатись по відгуках.


  Відгуки


  Відгуки (0)

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
  Разом Дешевше