Декостайл - вироби з каменю та керамограніту

Декостайл - вироби з каменю та керамограніту

Кухонні стільниці та острівки з керамограніту: витонченість та практичність у новому тренді

Кухонні стільниці та острівки з керамограніту: витонченість та практичність у новому тренді

Кухонні стільниці та острови з керамограніту 

кухонний острів та стільниця з керамограніту 

кухонний острів та стільниця з керамограніту 

У світі, де функціональність і дизайн йдуть пліч-о-пліч, керамограніт стає новим улюбленцем для облаштування кухонних просторів. Цей надміцний і водночас елегантний матеріал перетворює кухонні стільниці та острівки на справжні витвори мистецтва, поєднуючи в собі красу та довговічність.

Керамограніт – це високотехнологічний будівельний матеріал, який вирізняється своєю міцністю, стійкістю до подряпин та плям, а також неймовірною зносостійкістю. На відміну від традиційних матеріалів, таких як натуральний камінь чи деревина, керамограніт не вбирає вологу, що робить його ідеальним вибором для кухонних поверхонь, де часто доводиться мати справу з рідинами та харчовими продуктами.

Однак переваги керамограніту не обмежуються лише практичністю. Цей матеріал пропонує безмежні можливості для дизайну, адже може імітувати різноманітні природні текстури, такі як мармур, граніт чи деревина, або мати сучасний монохромний чи орнаментований візерунок. Завдяки цьому кухонні стільниці та острівки з керамограніту стають справжніми арт-об'єктами, які надають інтер'єру неповторного шарму та індивідуальності.

Острівки для кухні – це новий тренд, який набирає популярності серед любителів відкритих планувань та просторих кухонь. Ці функціональні та естетично привабливі елементи не лише забезпечують додаткову робочу поверхню, а й стають центральною точкою кухні, навколо якої збираються гості та члени родини. Коли острівки виготовлені з керамограніту, вони набувають неперевершеної міцності та витонченого вигляду, перетворюючись на справжню окрасу інтер'єру.

Догляд за кухонними стільницями та острівками з керамограніту є надзвичайно простим. Їхня гладка та непориста поверхня не дозволяє забрудненню вбиратися вглиб, а тому їх можна легко очистити за допомогою вологої ганчірки чи м'яких миючих засобів. Це робить керамограніт ідеальним вибором для сімей з дітьми або домашніми тваринами, де кухонні поверхні можуть зазнавати значного навантаження.

Крім того, керамограніт є екологічно безпечним матеріалом, який не виділяє шкідливих речовин та не горить, забезпечуючи безпеку для вашої родини та навколишнього середовища.

Якщо ви прагнете поєднати елегантність і практичність у своїй кухні, кухонні стільниці та острівки з керамограніту стануть ідеальним вибором. Завдяки своїй неперевершеній міцності, різноманітності дизайнів та легкості в догляді, вони

Переваги кухонних стільниць з керамограніту

 1. Міцність та довговічність: Керамограніт є одним з найміцніших матеріалів, що використовуються для виготовлення стільниць. Він стійкий до подряпин, ударів та інших механічних пошкоджень, що забезпечує тривалий термін служби стільниці.
 2. Стійкість до високих температур: Керамогранітні стільниці витримують високі температури, що робить їх ідеальними для кухонного середовища. Ви можете спокійно ставити гарячі каструлі та сковорідки прямо на стільницю без ризику пошкодити її поверхню.
 3. Гігієнічність: Керамограніт не вбирає рідин і не є середовищем для розвитку бактерій, що робить його гігієнічним вибором для кухні. Легкість у догляді та очищенні забезпечує постійну чистоту на вашій кухні.
 4. Естетична привабливість: Стільниці з керамограніту доступні в різноманітних кольорах та текстурах, що дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру. Природні візерунки керамограніту надають кухні елегантний і сучасний вигляд.
 5. Стійкість до хімічних речовин: Керамограніт стійкий до дії більшості хімічних речовин, що використовуються у побуті, включаючи миючі засоби. Це забезпечує збереження первісного вигляду стільниці протягом тривалого часу.

Процес виготовлення кухонних стільниць з керамограніту у Декостайл

Компанія Декостайл у Львові пропонує повний цикл виготовлення кухонних стільниць з керамограніту:

 1. Консультація та вибір матеріалу: Наші фахівці допоможуть вам обрати оптимальний варіант керамограніту, враховуючи ваші побажання та особливості інтер'єру.
 2. Проектування: Ми розробимо індивідуальний проект стільниці, включаючи вибір форми, розмірів та додаткових елементів, таких як отвори для мийок та варильних поверхонь.
 3. Виготовлення: Використовуючи сучасне обладнання та технології, ми забезпечимо високоточну обробку керамограніту для створення ідеальної стільниці.
 4. Монтаж: Наші професійні монтажники здійснять установку стільниці, забезпечуючи її надійність та стабільність.

Догляд за кухонними стільницями з керамограніту

Керамогранітні стільниці не потребують складного догляду, проте деякі прості рекомендації допоможуть зберегти їх первісний вигляд на довгі роки:

 1. Регулярне очищення: Використовуйте м'яку губку або тканину та теплу воду для щоденного очищення стільниці. При необхідності можна використовувати нейтральні миючі засоби.
 2. Уникнення абразивних матеріалів: Не використовуйте абразивні губки або чистячі засоби, які можуть пошкодити поверхню керамограніту.
 3. Захист від ударів: Хоча керамограніт дуже міцний, уникнення сильних ударів важкими предметами допоможе зберегти його без тріщин та сколів.
 4. Захист від подряпин: Використовуйте обробні дошки для різання продуктів, щоб уникнути появи подряпин на стільниці.

кухонні стільниці з керамограніту, керамогранітні стільниці, Декостайл Львів, виготовлення стільниць, стільниці на замовлення, кухонні стільниці, міцні стільниці, гігієнічні стільниці, стійкі до температур стільниці, сучасний дизайн стільниць, Львів, декостайл.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber