Декостайл - вироби з каменю та керамограніту

Декостайл - вироби з каменю та керамограніту

Облицювання вашого каміну керамогранітом якісного Іспанського виробника Ascale Tau

Облицювання вашого каміну керамогранітом якісного Іспанського виробника Ascale Tau

Керамограніт Ascale Tau  для каміна пропонує нам ідеальне рішення для реконструкції застарілого каміна або розробки нового.

У цій публікації ми зосередимося на тому, як досягти найкращих результатів під час облицювання каміна. Як оздобити камін керамогранітом.

Яка плитка найкраще підійде для каміна?

Яка плитка найкраще підходить для каміна? Якщо ми хочемо продовжувати використовувати наш камін, ми повинні переконатися, що вибрали якісний керамограніт, який стійкий до високих температур. Тепер чи вся плитка підходить для облицювання каміна? В ідеалі це має бути керамограніт, оскільки він має більшу стійкість і довговічність. Наприклад, якщо ми подивимося на каталог Ascale, ми можемо отримати: Мармур, для більш класичних віталень. Колекція, натхненна мармуром, завжди чудовий вибір, коли думаєте, як облицювати камін у вітальні. Залежно від розміру камінів до плитки, ми можемо більш-менш ризикувати. Наприклад, якщо ми хочемо покрити всю стіну, яку займає камін, то прозора плитка, як Varese Onice надасть нам багато світла та стилю. З іншого боку, якщо ми просто хочемо облицювати стіну каміна та грати на контрастах,

Відновити дизайн каміна простіше, ніж здається. Завдяки широкому асортименту різноманітних матеріалів, які ми можемо використовувати для облицювання стін каміна, ми можемо отримати чудові результати на будь-який смак. Але перш ніж думати про естетику, нам слід подумати, чи буде камін функціональним чи просто частиною декору кімнати. Це дасть нам більше свободи при виборі матеріалів різної термостійкості. Після того, як ми визначилися з призначенням каміна, ви можете звернутись до досвідченого обробника каменю Декостайл у Львові, щоб узгодити деталі, зробити необхідні заміри та обрати керамограніт з каталогу: https://decostyle.lviv.ua/shop/cat/shirokoformatnij-keramogranit-ascale-1 або переглянути зразки керамограніту Ascale Tau у нашому виставкому залі. Обираємо керамограніт та закріплюємо їх на місці еластичним клеєм. Це важка робота, і її повинен виконувати професіонал.

ми можемо ризикнути з більш спеціальними плитками, як-от Amazonite Seagreen з їх зеленими тонами.

Керамограніт Ascale Tau Amazonite Seagreen

Керамограніт Ascale Tau Amazonite Seagreen

Дерево для теплих приміщень: Колекція камінної плитки Natura – це завжди безпечний вибір, як світлий, так і темний варіант. Їхній дизайн із відтінками деревини надасть будь-якій кімнаті домашнього затишку, якого ми шукаємо.На перший погляд, це можна вважати досить консервативною пропозицією. Однак ми можемо досягти справді інноваційного ефекту, якщо використаємо цю плитку для всієї колони димоходу, зробивши цю зону центральною частиною кімнати.

Колекція Essential для сучасних ідей камінної плитки. Нарешті, якщо ми думаємо про сучасну вітальню без змішування різних текстур, тоді колекція Essentials це те, що ми шукаємо. Незважаючи на те, що це може здатися м’яким, воно легко поєднується з іншими елементами, оскільки це абсолютно гладка порцеляна чорно-білого кольору. Наприклад, якщо ми думаємо про сучасні ідеї камінів, то, напевно, спадає на думку використання їх як розділювача кімнати. Для цієї моделі керамогранітна плитка для камінів з колекції Essentials принесе світло, не перевантажуючи кімнату новими тканинами та матеріалами.

Ми вже переконалися, що керамогранітний камін – практична ідея. Більше того, ми розглянули деякі сучасні ідеї камінів, які можна реалізувати. Тим не менш, з усією цією інформацією та великою кількістю оздоблення камінів на ринку, яким специфікаціям має відповідати керамічний камінь? Яку плитку для каміна вибрати? В першу чергу варто звернути увагу на керамограніт Ascale Tau, так як він найбільш термостійкий. Вони також мають бути не менше 6 мм. Тепер нам залишається тільки визначити, який дизайн найкраще доповнює наш камін і наш бюджет.

Декостайл  - це комплексне рішення для вашого будинку з керамограніту. Допоможемо обрати для вас необхідний матеріал.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber