Декостайл - вироби з каменю та керамограніту

Декостайл - вироби з каменю та керамограніту

Сходинки з кварциту

Сходинки з кварциту

Сходинки з кварциту та каменю 

Сходинки з кварциту – це елегантне та довговічне рішення для вашого дому чи комерційного простору. Кварцит відомий своєю міцністю та естетичною привабливістю, що робить його ідеальним матеріалом для виготовлення сходинок. Компанія Декостайл у Львові пропонує професійні послуги з виготовлення та монтажу сходинок з кварциту, забезпечуючи високу якість та естетичність ваших інтер'єрів та екстер'єрів.


сходинки з кварциту іспанського виробника silestone https://www.instagram.com/hegdesignstudio/

сходинки з кварциту іспанського виробника silestone https://www.instagram.com/hegdesignstudio/

сходинки з кварциту іспанського виробника silestone виконані за проектом  https://www.instagram.com/hegdesignstudio/

сходинки з кварциту іспанського виробника silestone виконані за проектом  https://www.instagram.com/hegdesignstudio/

Переваги сходинок з кварциту

 1. Міцність та довговічність: Кварцит є одним з найміцніших природних каменів, що робить його ідеальним для використання у високонавантажених зонах, таких як сходи.
 2. Естетична привабливість: Сходинки з кварциту мають природний вигляд з унікальними візерунками та текстурою, що додає елегантності будь-якому простору.
 3. Стійкість до зносу: Кварцит стійкий до подряпин, тріщин та інших пошкоджень, що забезпечує довгий термін служби сходинок.
 4. Простота догляду: Кварцит легко чиститься та не потребує спеціального догляду, що робить його практичним вибором для будь-якого приміщення.
 5. Екологічність: Кварцит є природним матеріалом, що робить його екологічно безпечним вибором для вашого дому.

Використання сходинок з кварциту

Інтер'єр

 1. Житлові будинки: Сходинки з кварциту додають елегантності та розкоші будь-якому житловому простору, підвищуючи його естетичну та функціональну цінність.
 2. Комерційні приміщення: Використання кварциту у комерційних приміщеннях, таких як офіси, готелі та ресторани, підкреслює статус та професійний імідж закладу.
 3. Громадські будівлі: Сходинки з кварциту є відмінним вибором для громадських будівель, таких як музеї, бібліотеки та культурні центри, завдяки їхній міцності та естетичній привабливості.

Екстер'єр

 1. Вхідні групи: Кварцитові сходинки забезпечують міцність та довговічність вхідних груп, додаючи елегантності фасадам будинків та комерційних приміщень.
 2. Садові доріжки та патіо: Використання кварциту для зовнішніх сходинок та доріжок забезпечує не тільки естетичний вигляд, але й стійкість до погодних умов.
 3. Басейни та тераси: Сходинки з кварциту ідеально підходять для басейнів та терас, завдяки своїй стійкості до вологи та ковзання.

Декостайл у Львові: професійний підхід до виготовлення сходинок з кварциту

Компанія Декостайл у Львові пропонує повний спектр послуг з виготовлення та монтажу сходинок з кварциту. Наші переваги:

 1. Сучасне обладнання: Ми використовуємо найкраще обладнання для обробки кварциту, що дозволяє досягти високої точності та якості виконання робіт.
 2. Досвідчені фахівці: Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи з кварцитом, що гарантує відмінні результати та задоволення потреб клієнтів.
 3. Індивідуальний підхід: Ми враховуємо всі побажання клієнтів та пропонуємо індивідуальні рішення для кожного проекту.
 4. Конкурентоспроможні ціни: Ми пропонуємо високу якість послуг за доступними цінами, що робить нас лідером на ринку виготовлення
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber