Декостайл - вироби з каменю та керамограніту

Декостайл - вироби з каменю та керамограніту

Столи з кварциту та керамограніту

Столи з кварциту та керамограніту

Столи  з кварциту та керамограніту набувають все більшої популярності завдяки своїм унікальним властивостям, таким як міцність, довговічність та естетична привабливість. Компанія Декостайл у Львові пропонує виготовлення столів з кварциту та керамограніту на замовлення, забезпечуючи високоякісні матеріали, професійний підхід та можливість вибору моделей ніжок з металу або дерева на будь-який смак. У цій статті ми розглянемо переваги столів з кварциту та керамограніту, процес їх виготовлення та варіанти дизайну від Декостайл.

Стіл з кварциту розроблений за моделю з інтернету виготовлений Декостайл Львів 

Стіл з кварциту розроблений за моделю з інтернету виготовлений Декостайл Львів 

Переваги столів з кварциту та керамограніту

 1. Міцність та довговічність: Кварцит та керамограніт є надзвичайно міцними матеріалами, які стійкі до подряпин, ударів та інших пошкоджень, що забезпечує довгий термін служби столів.
 2. Естетична привабливість: Природні візерунки кварциту та різноманітні текстури керамограніту надають столам унікальний вигляд, додаючи елегантності будь-якому інтер'єру.
 3. Стійкість до температурних впливів: Обидва матеріали добре витримують високі температури, що робить їх ідеальними для кухонних стільниць.
 4. Простота догляду: Кварцит та керамограніт легко чистяться і не потребують спеціального догляду, що робить їх практичним вибором для будь-якого приміщення.
 5. Екологічність: Ці матеріали є природними і екологічно безпечними, що важливо для здоров'я мешканців та охорони навколишнього середовища.

Стіл з керамограніту 

Стіл з керамограніту у Львові 

Стіл з керамограніту у Львові 

Процес виготовлення столів у Декостайл

Компанія Декостайл пропонує повний цикл виготовлення столів з кварциту та керамограніту, що включає:

 1. Консультація та вибір матеріалу: Наші фахівці допоможуть вам обрати оптимальний матеріал та дизайн, враховуючи ваші побажання та вимоги.
 2. Проектування: Ми розробимо індивідуальний проект столу, включаючи вибір форми, розмірів та дизайну ніжок.
 3. Виготовлення: Використовуючи сучасне обладнання та технології, ми забезпечимо високоточну обробку кварциту та керамограніту для створення ідеальної стільниці.
 4. Монтаж: Наші професійні монтажники здійснять установку столу, забезпечуючи його надійність та стабільність.

Варіанти дизайну ніжок

Компанія Декостайл пропонує широкий вибір моделей ніжок для столів з кварциту та керамограніту, що дозволяє вам обрати варіант, який найкраще підходить до вашого інтер'єру:

 1. Металеві ніжки: Металеві ніжки надають столам сучасний та індустріальний вигляд, забезпечуючи при цьому високу міцність та стійкість. Вони можуть бути виконані у різних стилях, включаючи мінімалізм, лофт та хай-тек.
 2. Дерев'яні ніжки: Дерев'яні ніжки додають столам природного тепла та затишку. Вони ідеально підходять для класичних, скандинавських та еко-інтер'єрів, створюючи атмосферу гармонії та комфорту.
 3. Комбіновані ніжки: Поєднання металу та дерева дозволяє створити унікальні дизайни, які поєднують в собі міцність та естетичність обох матеріалів.

столи з кварциту, столи з керамограніту, Декостайл Львів, виготовлення столів, стільниці з кварциту, стільниці з керамограніту, металеві ніжки для столів, дерев'яні ніжки для столів, індивідуальний дизайн столів, професійне виготовлення столів, сучасний дизайн столів, Львів, декостайл.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber